Tko bi trebao podnijeti ostavku zbog katastrofe na deponiji Uborak?
Mario Kordić, gradonačelnik
% (100 votes)
Mirhad Grebović, direktor JP Deponija
% (238 votes)
Gradski vijećnici
% (19 votes)
Svi od navedenih
% (325 votes)
Nitko. Dogodi se...
% (24 votes)